Twitter Entity (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: About
my: အကြောင်း
