Twitter Entity (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Created
oc: Creat(ada)

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: 1 minute
oc: 1 minuta

en: About
oc: A prepaus

en: Master
oc: Maître
