Twitter Entity (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Created
pl: Utworzono

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: About
pl: O stronie

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
