Twitter Entity (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: 1 minute
ta: 1 நிமிடம்

en: About
ta: பற்றி
