Twitter Entity (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە
