Twitter Entity (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Created
af: Geskep

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
