Twitter Entity (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Created
bs: Kreiran

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
