Twitter Entity (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Created
uk: Створено

en: 1 day
uk: 1 день

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: About
uk: Про модуль

en: Twitter
uk: Твітер

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Access Token
uk: Токен доступу

en: Tweets
uk: Твіти

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
