Twitter Entity (8.x-2.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Created
ast: Fechu
