Twitter Entity (8.x-2.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
