Twitter Entity (8.x-2.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Created
hr: Stvoreno

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
