Twitter Entity (8.x-2.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Desc
ka: აღწერა
