Twitter Entity (8.x-2.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: 1 minute
ps: ۱دقيقه

en: About
ps: په اړه
