Twitter Entity (8.x-2.3) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Created
eu: Sortua

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Desc
eu: Beheraka

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: About
eu: (r)i buruz

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Asc
eu: Goraka
