Twitter Entity (8.x-2.3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Created
mr: प्रकाशन

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
