Twitter Entity (8.x-2.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा
