Twitter Entity (8.x-2.3) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Created
nl: Aangemaakt

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: About
nl: Over

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Asc
nl: Oplopend

en: Access Token
nl: Toegangstoken

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
