Twitter Entity (8.x-2.3) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
