Twitter Entity (8.x-2.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
