Twitter Entity (8.x-2.3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Sort by
am: ደርድር
