Twitter Entity (8.x-2.3) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Created
cs: Vytvořeno

en: 1 day
cs: 1 den

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: About
cs: Popis

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
