Twitter Entity (8.x-2.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
