Twitter Entity (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Created
hu: Létrehozva

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: About
hu: Leírás

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
