Twitter Entity (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Created
lt: Sukurta

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: About
lt: Apie
