Twitter Entity (8.x-2.3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Created
nn: Laga

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
