Twitter Entity (8.x-2.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: About
sl: O modulu
