Twitter Profile Widget (3.0.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་

en: User list
dz: ལག་ལེན་པའི་ཐོ་ཡིག་
