Twitter Profile Widget (3.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: List type
ka: ლისტის ტიპი

en: @time ago
ka: @time წინ
