Twitter Profile Widget (3.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: @time ago
sk: pred @time

en: User account
sk: Používateľský účet

en: User list
sk: Zoznam používateľov
