Twitter Profile Widget (3.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Type
be: Тып

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Configuration
be: Налады

en: @time ago
be: @time таму

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: User list
be: Спіс карыстальнікаў
