Twitter Profile Widget (3.0.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: @time ago
bg: преди @time

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: User list
bg: Списък на потребителите
