Twitter Profile Widget (3.0.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Configuration
da: Indstillinger

en: List type
da: Listetype

en: @time ago
da: @time siden

en: Headline
da: Overskrift

en: User account
da: Brugerkonto

en: User list
da: Brugerliste
