Twitter Profile Widget (3.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Type
et: Liik

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Configuration
et: Seadistus

en: List type
et: Loendi liik

en: @time ago
et: @time tagasi

en: User account
et: Kasutajakonto

en: User list
et: Kasutajate nimekiri
