Twitter Profile Widget (3.0.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Configuration
oc: Configuracion

en: List type
oc: Tipe de lista

en: @time ago
oc: i a @time

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: User list
oc: Lista dels utilizaires
