Twitter Profile Widget (3.0.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ

en: User list
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸੂਚੀ
