Twitter Profile Widget (3.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: List type
tr: Liste tipi

en: @time ago
tr: @time önce

en: User account
tr: Kullanıcı hesabı

en: User list
tr: Kullanıcı listesi
