Twitter Profile Widget (3.0.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: List type
vi: Kiểu danh sách

en: @time ago
vi: cách đây @time

en: User account
vi: Tài khoản người dùng

en: User list
vi: Danh sách người dùng
