Twitter Profile Widget (3.0.2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Configuration
fi: Asetukset

en: List type
fi: Listan tyyppi

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Installation
fi: Asennus

en: Headline
fi: Otsikko

en: User account
fi: Käyttäjätili

en: User list
fi: Käyttäjälista

en: Social Media
fi: Sosiaalinen media
