Twitter Profile Widget (3.0.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: List type
nl: Lijsttype

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Theming
nl: Thema-ontwikkeling

en: Installation
nl: Installatie

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: User list
nl: Gebruikerslijst

en: Twitter Account
nl: Twitter-account
