Twitter Profile Widget (3.1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Configuration
ro: Configurație

en: List type
ro: Tip listă

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: User account
ro: Cont utilizator

en: User list
ro: Listă utilizatori
