Twitter Profile Widget (3.1.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Type
cy: Math

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: List type
cy: Rhestru y math

en: @time ago
cy: @time yn ôl

en: Installation
cy: Gosodiad

en: User account
cy: Cyfrif defnyddiwr

en: User list
cy: Rhestr defnyddiwr
