Twitter Profile Widget (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Replies
bg: Отговори

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Language code
bg: Код на език
