Twitter Profile Widget (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Replies
cs: Odpovědí

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Changed
cs: Změněno

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění
