Twitter Profile Widget (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Replies
cy: Atebion

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Installation
cy: Gosodiad
