Twitter Profile Widget (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Replies
da: Svar

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Changed
da: Ændret

en: Language code
da: Sprogkode

en: Headline
da: Overskrift

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus
