Twitter Profile Widget (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Replies
el: Απαντήσεις

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
