Twitter Profile Widget (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Replies
fil: Mga tugon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
