Twitter Profile Widget (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Replies
hi: जवाब

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Changed
hi: बदल गया

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: Installation
hi: स्थापना

en: UUID
hi: युयुआइङी
