Twitter Profile Widget (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Replies
is: Svör

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
