Twitter Profile Widget (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Replies
jv: Balesan

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Language code
jv: Kode bāsā
